сексшоп онлайн syl

Якісний секс – це гарантія здоров’я. Чоловічого й жіночого. Регулярні статеві відносини покращують самопочуття, підвищують рівень ендорфінів у крові. Допомагають боротися зі стресом.

Щоб між двома закоханими серцями не згасла іскра пристрасті, слід урізноманітнити своє інтимне життя.

Саме це є основною ціллю магазину для дорослих SafeYourLove. Ми пропонуємо іграшки для сексу на будь-який смак та фантазію. Адже задоволення не має меж. Як й пристрасть.

Ми пропонуємо безліч презервативів для усілякого виду кохання. Є люмінесцентні, ароматизовані, з колечками та крапками. Латексні й безлатексні – для людей з алергією. Розігріваючі чи охолоджуючі.

В асортименті представлена інтимна змазка на водній або силіконовій основі. Підходить для моно й парного використання. Лубрикант допомагає підвищити рівень збудження та чутливості. Чи продовжити процес, навіть якщо природної змазки не вистачає.

Наш інтим-шоп пропонує широкий вибір іграшок:

список вібратори – від напалечних до парних чи для моновикористання
список віброкільця – класичні, подвійні, з регулятором
список анальні пробки різних розмірів та модифікацій
список мастурбатори
список стимулятори

тощо, для парного заняття коханням чи поодинакам.

SafeYourLove – це магазин інтимних речей, де вам підкажуть, розкажуть й навіть покажуть на краш-тестах якісний товар. Ми співпрацюємо лише з перевіреними, сертифікованими виробниками.

Збережи своє кохання з safeyourlove.com. Ми допоможемо підібрати найкраще.

Конфіденційність гарантована.

 

Презервативи та іграшки від топових виробників на SafeYourLove

Асортимент магазину інтимних товарів Safe Your Love можна розділити на такі основні категорії:

  • презервативи
  • лубриканти
  • іграшки
  • косметика

Окрім стимуляторів для якісного та здорового сексу потрібні презервативи. Ми працюємо з ексклюзивними постачальниками.

Тож пропонуємо широкий вибір презервативів ONE. Це один з найтоповіших виробників, неодноразово перевірених на справі.

А також Skyn – презервативи, які мають безліч сертифікатів якості.

Окрім того, можемо запропонувати щось насправді унікальне від:

  1. Pasante
  2. Trojan
  3. Einhorn
  4. Kimono
  5. Lelo

та ін світових постачальників.

Великою популярністю користуються презервативи зі смаками – шоколаду, полуниці, м’яти, тощо. Підходять для орального та вагінального сексу. Ідеально, якщо ви полюбляєте смачненьке.

Щоб урізноманітнити сексуальне життя, рекомендуємо презервативи що світяться. Особливої підготовки перед використанням не потрібно. Доста покласти прозорою стороною до світла на кілька хвилин.

В асортименті представлені класичні, анатомічні, рельєфні безлатексні та латексні презервативи. Ми розповімо, як вірно обрати захист та безпечно урізноманітнити свої статеві відносини.

save your love сексшоп

 

Цілі магазину інтимних речей SafeYourLove

Основна мета SafeYourLove – зберегти кохання та здоров’я повнолітніх українців. До сексуальних відносин слід ставитися дуже серйозно. Справа не тільки в можливих дітях. Є безліч хвороб, які можуть передаватися при необачному ставленні до вибору партнера.

Окрім того, неуважний вибір презервативів чи сексуальних іграшок може заподіяти шкоду статевим органам партнерів. Як чоловічих, так й жіночих. Слизова оболонка дуже чутлива, про це слід завжди пам’ятати.

Наша ідея – навчити українців кохатися безпечно. Та отримувати максимум задоволення від процесу.

купити іграшки для сексу сейв йор лов

Купити інтимні товари на SafeYourLove

А тепер про переваги магазину іграшок та аксесуарів для сексу SafeYourLove.

Ми тестуємо кожен товар з асортименту та викладаємо стріми у нашому інстаграмі. Ви зможете наживо побачити інтимні іграшки чи поставити питання про використанню продукції.

Обов’язково ділимося корисною інформацією на тему 18+ – охоплюємо безпеку, задоволення, психологію, любов. Оскільки ми любимо свою справу.

Регулярно розповідаємо, як правильно використовувати інтим іграшки, лубриканти, косметику. А також робимо огляди за запитом клієнтів.

У нашому магазині ви знайдете понад 2000 іграшок для дорослих на будь-який смак. Ми оновлюємо асортимент кожного місяця. Маємо сертифікати якості від постачальників.

SafeYourLove – це місце, де інтимні товари купити ви можете з гарантією безпеки, надійності. Та конфіденційності.

 

Кохайтесь з насолодою