В інтернет-магазині Safe Your Love продаються тільки сертифіковані товари, які відповідають вимогам для ввезення та продажу в Україні. Ми гарантуємо, що представлена продукція є повністю безпечною, якщо вона використовується згідно з призначенням та інструкціями виробника. 

Ми розуміємо, що вибір товару в інтернеті може бути складним завданням. Тому ми намагаємося надати якомога більше інформації про кожен товар. Якщо у вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до наших консультантів у месенджерах або електронній пошті. Будьте впевнені, що ваша інформація і запитання будуть конфіденційними.

Ми радимо вам уважно прочитати та уточнити всі деталі, що вас цікавлять, оскільки товари інтимного характеру не підлягають поверненню. Незалежно від того, чи відкрита упаковка чи ні, вважається, що ваше замовлення виконано.

Тільки так ми можемо гарантувати, що кожному клієнту ми продаємо абсолютно новий та безпечний для здоров'я товар.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 г., деякі товари не підлягають поверненню або обміну, зокрема:

 корсетні товари
 натільна і постільна білизна
 панчішно-шкарпеткові вироби
 пір'яні і пухові вироби
 рукавички
 тканини, тюлеві, гардинні і мереживні полотна
 зубні щітки
 мундштуки
 гребінці і масажні щітки
 товари в аерозольній упаковці
 парфюмерно-косметичні вироби
 перуки
 лікарські препарати та засоби
 предмети особистої гігієни (більшість товарів інтимного призначення).

У випадку виявлення заводського дефекту, іграшку можна відправити до нашого сервісного центру для діагностики. Діагностика займає приблизно 7-10 робочих днів, залежно від завантаженості сервісного центру. Якщо спеціаліст сервісного центру підтвердить несправність товару і він не підлягає ремонту (гарантійному обслуговуванню), ми можемо замінити товар на аналогічний за гарантією. Якщо такий товар був припинений виробництвом або його немає в наявності, ми замінимо його моделлю з ідентичними характеристиками або повернемо гроші. Якщо виявлення несправності відбувається від 7 до 14 днів після отримання товару, доставка для діагностики/заміни буде здійснена за наш рахунок.