Безпечне кохання – в першу чергу захист від захворювань, які передаються статевим шляхом. Якби всі люди разом обрали захищений секс, то вже через місяць купа смертельних хвороб просто б зникла.

Окрім того, презервативи захищають від небажаної вагітності. Багато проблем із дитячими притулками можна було б попередити, якби коханці потурбувалися про безпеку.

Декого пантеличить надійність кондомів. Тож варто знати, як вибрати презерватив аби він підійшов обом коханцям, не натирав чи сповзав. І це дійсно важливо. Комфортний секс у презервативі – це гарантія, що й наступний буде безпечним.

Зазвичай розміри контрацептивів прописує виробник. Фірма орієнтується на середні дані своєї країни, тож імпортні товари можуть не відповідати звичним українцям позначенням. Аби не помилитися, треба вміти правильно підібрати контрацептив.

купити презерватими syl

Матеріали, розміри презервативів та інші параметри

Практика безпечного сексу має стародавню історію. Ще в дохристиянські часи людство намагалося запобігати венеричним захворюванням, що передавалися статевим шляхом. З латині praeservo перекладається, як оберігання. А використовували для цього найчастіше очищені ягнячі кишки тощо.

У сучасному світі є кілька популярних матеріалів для виготовлення кондомів.

Латекс – натуральний, підлягає європейським та американським стандартам виробництва. Недорогий. Має великий запас міцності та тягучості. Проте містить білок, тож може викликати алергічну реакцію. Несумісний зі змащувачами на олійній основі.

Поліуретан та поліізопрен синтетичні матеріали. Краще проводять тепло, не містять білку, тобто абсолютно гіпоалергенні. Не мають запаху, сумісні з усіма змащувачами. Хоча й менш еластичні та значно дорожчі.

Сперміцидні кондоми містять речовину, що нищить сперму, але мають короткий строк зберігання. А от окремо лубрикант зі сперміцидами показав себе, як чудовий захист від небажаного запліднення. Тож така змазка в домі завжди до нагоди.

Реберця, вусики, пухирці та інші додаткові стимуляторі зроблені для того, щоб коханці отримали більше задоволення. Але перед тим, як замовити презервативи із модифікаціями, слід порадитися з партнером чи партнеркою. Подекуди такі контрацептиви можуть нашкодити тендітній слизовій оболонці.

Матеріал важливий, але обираючи захист не слід забувати про розміри презервативів. Варто зауважити, що замаленький кондом може репнути, а завеликий зісковзти. Тож треба брати лінійку або сантиметр, заміряти пеніс як у школі й знайомитися із таблицею розмірів презервативів:

Размер Длина, см Ширина, см
S 15-17 4,9-5,2
M 17-19 5,2-5,6
L 19-22 5,4-5,8
XL 19-23 6,3-6,5
XXL 19-23 6,5-6,9

Виміряти просто. Прикласти сантиметр до пеніса в ерегованому стані від основи до кінчика – це довжина. Та огорнути стрічку навколо члена, аби отримати діаметр. Цей параметр варто поділити на два, аби розрахувати потрібну ширину контрацептива.

Потім подивитися які є розміри презервативів, та обрати найближчий. Підбираючи нові кондоми або роблячи це вперше, варто зупинити вибір на маленькій пачці – на випадок, якщо виріб не підійде.

Перед тим, як вибрати розмір презерватива, зауважте, що довжина члена та кондома – не одне й те саме. Треба враховувати резервуар для сперми.

Особливу увагу необхідно звернути на розмір голівки виробу. Деякі виробники роблять кулькові навершя, інші навпаки – обтислі для більшого задоволення. На розмір презервативу це не впливає, лише комфорт. Пеніс має велику кількість нервових закінчень. Тому голівка має почувати себе вільно.

У кожного виробника презервативи розмір мають різний. L одних в інших може бути заявленою М. Така плутанина здатна стати причиною прориву контрацепції чи зісковзування. Як наслідок – розчарування в виробах взагалі.

Щоб не помилитися, на звороті завжди є розміри презервативів – таблиця з сантиметрами. Це надійний спосіб обрати правильно.

 

Купити презервативи анонімно у сексшопі safeyourlove

Кохатися – то найкраще, що може робити людина. Бо це задоволення й радість, значить торжество життя. А ми пропонуємо вам товари для безпечного кохання SYL. Маємо широкий вибір:

список лубрикантів
список іграшок
список вібраторів
список стимуляторів
список косметики
список костюмів тощо

На safeyourlove.com ви можете купити презервативи анонімно. Ми не розголошуємо індивідуальну інформацію третім особам.

Заходьте у магазин для дорослих SYL, замовляйте та отримуйте цікаві покупки у будь-якому куточку нашої пристрасної України.

замовити презервативи safe your love