Універсального ідеалу не існує. Кожен виріб, в тому числі й контрацептиви, потрібно обирати по особистим потребам. Секс має доставити насолоду коханцям, а якщо презерватив буде тиснути, зісковзати чи викликати дискомфорт – наступного разу не захочеться кохатися у гумці. Що є небезпечним для здоров’я може призвести до захворювань чи небажаної вагітності. Переривати статевий акт також недоцільно. Неповноцінно реалізований оргазм може призвести до запалювань чи навіть імпотенції.

Тож, перед тим, як купити презервативи, слід розібратися у своїх потребах. Розглянемо типи та види контрацептивних засобів.

купити презервативи save your love

Сучасні презервативи – які краще обрати

Перша задокументована згадка про контрацептив належить італійському лікарю Габрієлю Фалопію, опублікована у 1564 р. Фалопій винайшов розчин, у якому вимочував льняний мішечок, а потім використовував. Таким чином суспільство намагалося вберегтися від сифілісу, що викошував міста.

Хоча спроби контрацепції зустрічалися й раніше. Так у стародавніх азійських країнах використовували шовковий папір й навіть черепаший панцир або роги тварин. А у мусульманських та юдейський авторів проскакують натяки на занурення пеніса у смолу.

На щастя, у сучасному світі презервативи виготовляють із:

список латексу
список поліуретану
список поліізопрену
список а також з ягнячої кишки тощо – відголоси давнини, коли такий метод контрацепції був чи не єдиним надійним

Латекс відкритий у 1920 р. Це молочко каучукових рослин, тож містить в складі білок. Латексні презервативи мають великий запас тягучості. Не сумісні зі змазками на олійній основі. Вчені працюють над змащувачем, який не буде втрачати своїх властивостей впродовж всього статевого акту. Поки рекомендується користуватися додатковими лубрикантами.

Поліуретанові контрацептиви вперше з’явилися в 1990-ті. Матеріал менш еластичний, дорожчий у виготовленні. Проте краще за латекс проводить тепло й не псується через сонячне світло.

Поліізопрен є синтетичним аналогом латексу, тільки гіпоалергенним.

Перераховуючи, які є презервативи, не варто забувати про жіночі з двома кільцями. Розміщуються у піхві. Менш популярні за чоловічі. Виготовляються з поліуретану. Використовувати разом жіночі та чоловічі кондоми не можна.

У 1957 з’явилися найперші змащувані презервативи. Потім презервативи зі смаками – полуниці, шоколаду тощо.

Спеціальні анальні презервативи містять знеболювальні, охолоджуючі та антисептичні компоненти у складі змазки.

презервативи замовити syl

Не варто забувати про презервативи що світяться. Такі контрацептиви додадуть різномаїття у ваше сексуальне життя.

Сперміцидні змащені ноноксинолом, який здатен знищити сперматозоїди. Втім, окремо лубрикант зі сперміцидами значно надійніший у використанні.

Цікавий факт: існують навіть презервативи проти зґвалтування. Вони містять подразники, які можуть нашкодити слизовій чоловічого пеніса. При умові, що жінка вмовить нападника його одягнути.

Але найголовніше – це розміри презервативів. На упаковці з контрацептивами можна знайти приблизно таку табличку:

Розмір Довжина, см Ширина, см
S 15-17 4,9-5,2
M 17-19 5,2-5,6
L 19-22 5,4-5,8
XL 19-23 6,3-6,5
XXL 19-23 6,5-6,9

Зауважте, що виробники часто можуть мати різні поняття про розміри. М одних може виявитися L-кою інших. Орієнтуйтеся на ваші параметри.

Тож відповідь на питання “які презервативи кращі?” цілком залежить від ваших вподобань. Виробники контрацепції випускають всі розміри й типи кондомів. Деякі мають понад 600 позицій в асортименті. Або виготовляють на замовлення під певні розміри

 

Замовляйте презервативи на safeyourlove

Любов, пристрасть, кохання – це все прояви життя, навіть попри смерть. Наш інтимний магазин safeyourlove пропонує всі типи товарів для сексу:

список іграшки/strong>
список лубриканти
список вібратори
список костюми
список білизну
список косметику
список БДСМ-приладдя

А також, звісно, на Safeyourlove.com можна замовити презервативи будь-якої модифікації. Проте кондоми з пухирями, реберцями тощо радше купувати після того, як порадитесь з другою половинкою. Такі вироби можуть нашкодити ніжній слизовій.

Звертайтесь по консультацію. Ми підберемо презервативи які кращі саме для вас. Також пропонуємо огляди товарів на сторінках у соцмережах.

Користуйтеся контрацепцією. Збережи своє кохання разом з нами.